SB Sławomir Brzozowski
Działdowo | Warmińsko-Mazurskie
info(at)slawekbrzozowski.pl

Podobają Ci się moje fotografie?
Chcesz, abym to ja fotografował na Twoim (Waszym) ślubie?
W takim razie ja chciałbym się dowiedzieć więcej o Was 🙂

Użyj formularza kontaktowego, wpisz termin i odpowiedz na kilka pytań-podpowiedzi.

Wypełniając poniższy formularz zgadzacie się na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawiania oferty handlowej. Obsługa danych jest zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Przed wysłaniem formularza możesz zapoznać się z nią w zakładce Polityka Prywatności.

PS
Nie wszystkie pola są obowiązkowe, jednak zachęcam do ich wypełnienia. Chciałbym współpracować z osobami, które wybierają „właśnie tego fotografa”, a nie fotografa na wesele;)


    Zgoda na przetwarzanie danych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email (lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest SB Sławomir Brzozowski z siedzibą Filce 17, 13-200 Działdowo.

    Gdybym nie odpowiadał dłużej jak 2 dni, najlepiej zadzwoń +48 796 771 106